Риведил


  • Адреса: Беличица 12
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7830 км

  • Телефон 2: 076 200273
  • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/63137fcb1e6801ff79c4edb91e5c3c53.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Риведил Ви нуди еден посебен стил и идеја за внатрешен дизајн и декорација на ентериерот со декорации од RAFFAELO, STUCCO, VENEZIANO, SAHARA како и други работи со природните бои на вар.

Посетете го нашиот SHOW-ROOM (изложбен салон) на ул. Беличица во Гостивар.
Уверете се во искуството и изработките кои ги нуди компанијата Риведил.

Италијанско производство.

Нудиме курсеви за апликација.

Пробајте ги декорациите на третиот милениум.

Посетете не во Риведил- Ве очекуваме.

Телефон: 042 212298
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи