Ritam trade

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Kozle 91 лок.2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7849 км

  • Fax: +389 2 3222519
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/402d8597002063307f15f4ad4b161328.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Ламинатните подови се повеќеслојни подови на база на дрво. Имаат широк спектар на употреба, од стамбени простори се до деловни и јавни ентериери. Поделени се во класи кои говорат за нивниот степен на отпорност на абење и нивната намена. Нудиме ламинатни подови и дополнителна опрема за крајни потрошувачи и дистрибутери од водечки германски производители (ЕGGER, TARKETT, KRONOTEX…)

Ламинатните подови се со дебелина од 6-12mm, 31,32 и 33 употребна класа во преку 70 дезени и бои, антистатични, со гаранција и атести.

Со нашата техничка подршка сигурно ќе пронајдете бројни решенија за Вашите ентериери.
more
Retail Price - VAT Included:399 MKD

Германски ламинат

Retail Price - VAT Included:1.505 MKD

Трослоен паркет Oak Golden 13,2 мм

Retail Price - VAT Included:1.500 MKD

Трослоен паркет 14мм

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wooden ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Metal ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Mineral ceilings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Isolation


See our products at
Photo of Location
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel