Riste  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
    Sat from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Соузот на синдикати на Македонија жестоко реагираше на ставовите на работодавачите за недела како неработен ден, поистоветувајќи ги со робовладетели. ...
сите 35 | | | веќе видена

Учеството на образованието во државниот буџет да се зголеми од 3,5 отсто на 5 проценти, предлага претседателот на Стопанската комора на Северна Македонија, ...
сите 81 | | | веќе видена

Поминаа 7 недели откако автобусите за јавен превоз пристигнаа во Тетово, но тие се уште стојат на паркинг и не се пуштени во употреба. Директорот на ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel