Rio Kompani

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 070 326082
  • Faksi: 042 382333
  • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1602244160_26.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Rio Kompani fillesat e saja në biznes i nisi në fillim të viteve të ’90-ta. Qëllimi kryesor i kësaj kompanie ishte hapja e tregut për të gjitha materialet e nevojshme ndërtimore. Periudha e gjatë kohore që nga fillimi i këtij biznesi, udhëheqja efikase menaxheriale, përkushtim dhe zotimi i drejtë organizativ, ka dhënë si rezultat produktivitetin dhe kualitetin e lartë të prodhimeve të kësaj kompanie.

Rritja e numrit të produkteve duke filluar nga: materiale nërtimore, mermer dhe granit, pllaka dhe sanitari, dyer dhe dritare, materiale ushqimore, miell dhe drithëra, na jep vetëm një adresim të vetëm, Rio Kompani. Rio Kompani është një korporatë me shumë degëzime të prodhimit. Duke u nisur nga nevoja e klientëve për ndërtim, rregullim dhe kompletim të shtëpisë, fleksibiliteti i kësaj ndërmarrje është në gatishmëri t’ju përgjigjet të gjitha këtyre kërkesave preokupuese për blerësit.

Ekipi profesional nga eshaloni i lartë deri tek eshaloni i ulët është një tjetër karakteristikë që e bënë të dallohet kualiteti i kësaj ndërmarrje nga të tjerët. Vullneti dhe kënaqësia e punëtorve në punë e orientonkompaninë drejtë një titulli gjigant për prodhime të nevojshme të tregut tonë.Komuniki i mirë me klientët, është poashtu synimi kryesor i kësaj kompanie. Një ndër faktorët që ndikon në prodhimtarinë dhe punën e kësaj kompanie është besimi i fituar nga klientët. Të shohësh buzëqeshjennë fytyrën e blerësit nga kualiteti i prodhimeve tona, për ne si kompani është arritje kulmore.

Rio Kompani me përvojën e gjatë në punën e saj është prezantuar nëpër shumë evenimente, ku ka reklamuar hapur kulaitetin e prodhimeve të saj. Ndër panairet më të rëndësishme pjesëmarrëse do të veçojmë:Panairin në Itali, respektivisht Veronë dhe Bologna; Turqi në Stanboll, Greqi në Selanik, Indi në Bangalore etj.

• Materiale ndertimore
• Granit
• Mermer
• Gurë dekorativ
• Dyer druri
• Pllaka
• Sanitari
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Legno Venezia Fumo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Diamond Cream

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Calacatta Oro Venato

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Statuario Altissimo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Ossido Bruno

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Orobico Grigio

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Blend Avorio

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam FOKOS RENA

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminam Orobico Grigio

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мозаик RODON OVAL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мозаик BLACK OVAL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мозаик MATRIX THASSOS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мозаик NO1

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мозаик BEIGE TRAVERTIN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Мозаик BRONZE ZET


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj