Rimeko

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar


 • Telefon 2: 02 2550218
 • Faksi: 02 2581137
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


33%save
Retail Price - VAT Included:4.890 MKD3.276 MKD

ECG Микробранова MTM 2003 W

23%save
Retail Price - VAT Included:7.750 MKD5.968 MKD

TRGOPRODUKT Печка Thalia EKO

17%save
Retail Price - VAT Included:13.300 MKD11.039 MKD

KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V. ...

16%save
Retail Price - VAT Included:7.730 MKD6.493 MKD

DE LONGHI Кафемат EC 151.B

14%save
Retail Price - VAT Included:19.750 MKD16.985 MKD

BOSCH Машина за перење WAB 20061 BY

12%save
Retail Price - VAT Included:7.570 MKD6.662 MKD

SENCOR Апарат за правење леб SBR 76 ...

12%save
Retail Price - VAT Included:6.050 MKD5.324 MKD

KONCAR Проточен бојлер ЕТА 1733

12%save
Retail Price - VAT Included:15.900 MKD13.992 MKD

KONCAR Комбинирани фрижидери HC1A 5 ...

12%save
Retail Price - VAT Included:14.340 MKD12.619 MKD

KONCAR Машина за сушење SR 7VKP0

11%save
Retail Price - VAT Included:31.360 MKD27.910 MKD

VIVAX Инвертер клима уред ACP 12CH3 ...


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300
Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Energija saloni shitës 2


 • Adresa: ul.2 br.51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Energija është distributorë dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje TOSHIBA - Japoni dhe CARRIER-SHBA.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d9b76ec79d49420cd42042d7baa027d4.jpg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ICS Grup


 • Adresa: Rr.164 nr.46-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ICS Grup është edhe diler dhe servisues i autorizuar i prodhuesve me renome botërore të HVAC pajisje DAIKIN-Japoni, si dhe të prodhuesve me renome botërore në vijim: SABIANA – Itali, CLINT, DYNAIR – Itali, Klima oprema i proklima nga Kroacia etj.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1402995690_69.jpg?t=true&w=300&h=300

Bane Air - Servis termo king


 • Adresa: Vostaniçka 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bane Air Servis Termo King merret me prodhimin e perdeve të ajrimit, të njohura nën emrin e brendit 'Bane Air', kaloriferë elektrikë- tajfune, rezistencë për ventilim dhe klimatizim, servisim dhe shitje të të gjitha llojeve te kondicionerëve si dhe punim të ngrohjes elektrike të dyshemesë dhe sistemit për mbrojtje nga bora dhe akulli.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576226075_94.png?t=true&w=300&h=300
Mapa

Владата смета дека постои економска оправданост на предлогот на Стопанската комора за зголемување на акцизата на горивата. Министерката за финансии Нина ...
сите 75 | | | веќе видена

Стопнската комора на Македонија смета дека е добра идејата што здравствените власти ќе комуницираат со фирмите за тоа како да почнат постепено да го ...
сите 35 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје ги известува своите клиенти-физички лица дека ден 09.04.2020 година во 16.00 часот заврши рокот за одбивање на Јавната понуда број ...
сите 62 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj