Рикомак

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

 • Адреса: бул.Партизански Одреди 34-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Локација: Позади Неуромедика зградата

 • Телефон 2: 071 368991
 • Факс: 02 3215703
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30
  Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:33.680 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP40 Pr ...

Цена со ДДВ:28.260 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP30 Pr ...

Цена со ДДВ:57.148 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP80PRO

Цена со ДДВ:47.550 ден.

Прочистувач на воздух IDEAL AP60PRO

Цена со ДДВ:8.259 ден.

Ламинатор RECO Lam 231 A3

Цена со ДДВ:2.419 ден.

Ламинатор RECO Lam 221 A4

Цена со ДДВ:5.750 ден.

Ламинатор OPUS uniLAM A3

Цена со ДДВ:2.950 ден.

Ламинатор OPUS uniLAM A4

Цена со ДДВ:51.200 ден.

Шредер IDEAL 2503cc 4х40 mm

Цена со ДДВ:60.230 ден.

Шредер IDEAL 2604cc 4 mm

Цена со ДДВ:66.950 ден.

Шредер IDEAL 2604cc 4x40 mm

Цена со ДДВ:4.609 ден.

Шредер IDEAL 8220cc 4x40 mm

Цена со ДДВ:7.719 ден.

Шредер IDEAL 8260cc 4x40 mm

Цена со ДДВ:16.406 ден.

Шредер OPUS TS 2222 CD 3.9 x 44 mm

Цена со ДДВ:12.138 ден.

Шредер OPUS TS 2215 CD 4 x 38 mm

Цена со ДДВ:4.200 ден.

Шредер OPUS VS 711 CD 4 x 40 mm


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Окса солушнс


 • Адреса: Ферид Мурати 32-5/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Oxa Solutions е една од најголемите компании за дистрибуција и услуги на големо со тонери и кертриџи, која работи на македонскиот пазар и на соседните пазари, вклучувајќи ги и Албанија и Косово.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608728830_09.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Феникс Нова


 • Адреса: Радњанска 4-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Kомплетни решенија на Вашиот бизнис

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579271739_18.jpg?t=true&w=300&h=300

Рема Компјутери


 • Адреса: Коста Новаковиќ 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Неоком


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Оформен уште во далечната 1990 година како акционерско друштво со целосно македонски капитал, Неоком е една од водечките бизнис ИТ компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Владата одлучи да ги намали увозните давачки – царинските стапки на одделни производи односно компоненти потребни за производство на технолошко напредни ...
сите 19 | | | веќе видена

ТВ24 дознава производната цена на струја на ЕСМ од сегашните 36 евра најверојатно ќе порасне на 45 евра за мегават час. Еден од главните критериуми за ...
сите 173 | | | веќе видена

Во услови кога странските и домашните туристички оператори се помалку се осмелуваат авансно да закупуваат ресурси – хотелски комплекси и останати угостителски ...
сите 6 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Со развојот на можностите за инвестирање преку бројните инвестициски фондови, сега сите „пасивни” инвеститори имаат можност да бидат ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи