Rigo Reteks

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 387630
  • Faksi: 032 385285
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465459373_0.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

RIGO -RETEKS Juki Makedonija, është përfaqësues zyrtar për Juki, makina qepëse dhe pjesë rezervë si dhe e brendeve: Union Special, Maier, Durkop. Sisteme për prerje-Unikat, Teseo…
Shitje e të gjitha llojeve të makinave industriale për qepje, automate, pajisje për hekurosje, fiksim, gjilpëra makine, pjesë rezervë origjinale, softuerë. Sisteme për prerje Unicat Teseo.

Makina për qëndisje, penj, gjilpëra, softuerë, sublimime dhe ri fotografim, sisteme laserike, si dhe pajisje të tjera për industrinë e tekstilit dhe të lëkurës.

RIGO-RETEKS SHPK përveç se në tregun maqedonas, ka vendosur një marrëdhënie të mirë biznesi dhe në tregjet e ish Jugosllavisë. Rejtingu ynë vazhdimisht rritet, sepse motoja bazë e firmës është të sigurojmë shërbime cilësore.

Në çdo kohë përpiqemi që klientëve tanë t'u sigurojmë cilësi, ekspertizë teknike dhe t'i përmbushim të gjitha kërkesat e tyre. Ata duhet të jenë të kënaqur. të gjithëve me të cilët bashkëpunojmë, përpiqemi t'u përcjellim përvojën tonë, që e kemi fituar gjatë viteve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj