Riçi


  • Adresa: Shën Kliment Ohridski 50
  • Vendi: Ohër
  • Distanca: ≈7866 км

  • Telefon 2: 046 251921
  • Faksi: 046 251921
  • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 22:00Mapa

Во услови кога Меѓународниот монетарен фонд (ММФ) ја намалува проекцијата за глобалниот раст, по втор пат годинава ја зголемува проекцијата за растот на ...
сите 85 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 140 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj