RG Group • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:0026%save
Retail Price - VAT Included:950 MKD699 MKD

Сушара

25%save
Retail Price - VAT Included:1.190 MKD890 MKD

Daska za peglanie Rolex CM-555

21%save
Retail Price - VAT Included:890 MKD699 MKD

Греалка DYNAMIC 1200W

13%save
Retail Price - VAT Included:2.290 MKD1.990 MKD

Тротинет NSC126A

8%save
Retail Price - VAT Included:9.490 MKD8.700 MKD

Плинско Решо Ферре со 3 - Plinsko R ...

5%save
Retail Price - VAT Included:9.000 MKD8.500 MKD

Шпорет RGLUX C6340G WHITE

Retail Price - VAT Included:4.990 MKD

AS ROYAL 42 Плинска греалка

Retail Price - VAT Included:1.090 MKD

Греалка DYNAMIC 800W

Retail Price - VAT Included:1.590 MKD

Конвектор DYNAMIC 2000W + Вентилато ...

Retail Price - VAT Included:2.390 MKD

Панел греалка 2500W

Retail Price - VAT Included:4.799 MKD

Електричен тротинет

Retail Price - VAT Included:15.990 MKD

Кола на батерии

Retail Price - VAT Included:26.799 MKD

Електричен тротинет

Retail Price - VAT Included:17.799 MKD

Електричен тротинет

Retail Price - VAT Included:5.990 MKD

Електричен тротинет

Retail Price - VAT Included:5.990 MKD

Електричен тротинет


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Atlantik komerc


 • Adresa: Nikolla Martinovski 79
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:30

Atlantik FM është e themeluar në vitin 1990 nga Bozhidar dhe Filimena Matiq. Veprimtaria kryesore e kompanisë është tregti dhe shitje të produkteve më të mira...

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Makoterm


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 52 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

МАКОТЕРМ е компанија основана во 1988 година со примарна дејност греење, вентилација и климатизација

Bane Air - Servis termo king


 • Adresa: Vostaniçka 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bane Air Servis Termo King merret me prodhimin e perdeve të ajrimit, të njohura nën emrin e brendit 'Bane Air', kaloriferë elektrikë- tajfune, rezistencë për ventilim dhe klimatizim, servisim dhe shitje të të gjitha llojeve te kondicionerëve si dhe punim të ngrohjes elektrike të dyshemesë dhe sistemit për mbrojtje nga bora dhe akulli.

Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Курсот на еврото се намали денеска на меѓународните пазари на нивото од пред три години во однос на доларот. Инвеститорите на глобалните берзи чекаа нови ...
сите 31 | | | веќе видена

Лебот и житата поскапи за 3,3 проценти, зеленчукот за 6,8 проценти, месото за 1,8 проценти, рибите и морските плодови за 2,1 процент. Трошоците за живот на ...
сите 51 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj