Reto Viva

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rr.1 nr.220 F.Batincë
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9448 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555060058_59.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Рето Вива
Reto Viva: dyqan i specializuar në shitjen e një game të gjerë produktesh, si të reja, të përdorura ose të rinovuara.

- Koleksion mobiliesh dhe pajisjesh
- Transporti dhe mënjanim
- Restaurimi dhe shërbim tapicerie
- Riciklim

Fondet e mbledhura nga Reto Viva destinohen për të financuar Fondacionin e Retro Nadezh, një qendër për kurim nga varësia, kryesisht për të varurit nga droga.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj