Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Manastir
 • Ohër
 • Stip
 • Strumicë
 • Veles
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Probistip
 • Gjevgjeli
 • Krushevë
 • Mavrovë
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante - piceri
 • Qebaptore
 • Dorëzim i ushqimit
 • Restorante nga a deri në zh
 • Ushqim Dhe Pije - Dërgesë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Skarë Me Kilogram
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • Mehane
 • Byrektore
 • Furra Buke
 • Ketering
 • Pastiçeri
 • Ushqime Të Gatuara
 • Bufe Sallatash
 • Petullabërës
 • Bukë Dhe Prodhime Prej Brumi
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - ushqim i shpejtë

Burger King


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajti


 • Adresa: Qendra e re tregtare lok.120
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana Elf


 • Adresa: Abdyl Frashëri (Radovin Conic) 1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Luta 1991/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Burger house


 • Adresa: Jane Sandanski 118
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plaset doner


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shatci


 • Adresa: Iliria 64
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 16:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jani FM


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 23:00 • Sh - D nga 15:30 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toja


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lido E&E


 • Adresa: Marshal Tito 8
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daiti


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fontana


 • Adresa: Rruga e Shkupit, Palma Moll 8 kati 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KFC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Magi


 • Adresa: f.Dëbërdoll
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7823 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 03:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigo


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal


 • Adresa: Major Çede Filipovski 1-3/1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mujo Mek


 • Adresa: Ilindenska 84
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojall Doner


 • Adresa: Major Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7830 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doner Haus Emir/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Домаќинствата за 16,32 проценти ја намалиле потрошувачката на електрична енергија во скапа (висока) тарифа откако се воведени блок тарифите, покажуваат ...
сите 66 | | | веќе видена

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, на денешната прес-конференција во Владата допрецизираше дека данокот на производите кои влегуваат во егзотична храна ќе ...
сите 145 | | | веќе видена

Потрошувачи кои добиваат фактурата во хартиена форма да ја искористат можноста за добивање на е-фактура затоа што е најсигурен, најбрз и најекономичен начин на ...
сите 134 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj