Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Ohër
 • Strugë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Prilep
 • Stip
 • Kërçovë
 • Veles
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Vinicë
 • Berovë
 • Resnjë
 • Mavrovë
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante - piceri
 • Restorante për dasma
 • Mehane
 • Restorante - Kombëtarë
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Restorante - Peshku
 • Lounge Bars
 • Ketering
 • Motele
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Zgarë
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Qebaptore
 • Pishina Për Notim
 • Pompa Benzine
 • Virusit Korona
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh

Velvicija


 • Adresa: Vardarski Rid 82
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venecija Bobtra


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Adresa: Bregallniçka p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veneto


 • Adresa: Lublanska 4, City Moll kati 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha nga 12:00 deri më 00:00 • Ma - Enj nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Verona


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 58
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Verona


 • Adresa: Dobrivoe Radosavlleviq 10
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Verona-Shtipski Sokak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Versus


 • Adresa: Bul.Revolucioni i Tetorit 28/7
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Versus beach bar


 • Adresa: Vllado Malleski-Talle 1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veti Trejd


 • Adresa: Karl Marks 2
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veti Trejd


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 47/a
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Via Ignacija


 • Adresa: F.Vevçan p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7417 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

View Inn Boutique


 • Adresa: Todor Aleksandrov p.n. (Salvador Aljende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Bella


 • Adresa: Lagja Moklishtë 24 f.Vatasa
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7505 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dajmond/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila De Lago


 • Adresa: Car Samoil 16
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dime/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Dionis


 • Adresa: Lagja Llagadin
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7443 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Grand


 • Adresa: Voden 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7483 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00 • D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Каматната стапка на осмата еврообврзница на земјава во износ од 700 милиони евра, која беше издадена оваа недела, е пониска од многу земји кои се дел од ...
сите 116 | | | веќе видена

Европската комисија има намера да воведе регулатива со која ќе се бара од поголемите компании да ги објавуваат платите на мажите и жените со цел да се намали ...
сите 18 | | | веќе видена

Од владеачката СДСМ велат дека со петтиот пакет мерки им се помага на занаетчиите и самостојните вршители на дејност, и се гради стабилна и развојна економија. ...
сите 140 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj