Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kriva Pallankë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Peshk - rezervuare
 • Restorante - kombëtarë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Kriva Pallankë

Gogo Mond


 • Adresa: F.Rankovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7458 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostilnica Fani


 • Adresa: 11 Tetori 4
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krater


 • Adresa: F.Ginovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7463 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manastir - Joakim Osogovski


 • Adresa: F.Barovishtë
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7474 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Obllaçe


 • Adresa: Koce Metalec 32
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Park-Ginovci


 • Adresa: F.Ginovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7462 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ranch


 • Adresa: F.Rankovc
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7456 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , D nga 12:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 12:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodenica 3


 • Adresa: F.Duraçka Reka
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 23:00 • Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 31 | | | веќе видена

Во текот на 2020 година странци кон домашни е-трговци реализирале вкупно 297.863 онлајн трансакции со вкупна вредност од 10,8 милиони евра, наспроти 170.390 ...
сите 21 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 116 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj