Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
 • Restorante - piceri
 • Hotele
 • Mehane
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Restorante - Peshku
 • Motele
 • Sanitari
 • Pllaka
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restorante nga a deri në zh në Gostivar

Imperial/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kampari


 • Adresa: F.Mavrovë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7400 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kriva Vrba


 • Adresa: Borçe Jovanoski 90
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Vita


 • Adresa: Nikola Parapunov 5-2/1
 • Vendi: Gostivar

Ла Вита служи појадок, ручек, вечера, кафе и пијалоци

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572268644_42.png?t=true&w=300&h=300

La terazza


 • Adresa: f.Vrutok
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7399 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lluks Restaurant


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M line spa


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mall Odmor


 • Adresa: Hanet e Mavrovës
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7398 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mavrovski Merak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Golden Place


 • Adresa: f.Mavrovo
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New York Company


 • Adresa: Mara Ugrinova p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Noki-Trejd


 • Adresa: Mara Ugrinova p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panorama Luks


 • Adresa: Autostrada Gostivar-Kërçovë
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paradiso


 • Adresa: Ilindeni 103
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 12:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pella


 • Adresa: Zhivko Brajkovski 33
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Peshtera


 • Adresa: Sretko Kërsteski 81
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petullat nga Strazha


 • Adresa: Strazha M4-m.v-Aramiski kamen, Mavrovo-Rostushe
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7406 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Planinska Kuka


 • Adresa: F.Mavrovë
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pranvera


 • Adresa: f.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Adresa: F.Gradec
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7395 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
сите 8 | | | веќе видена

Доминантниот сопственик на Еуростандард банка, Трифун Костовски, смета дека нејзиното затворање, со кое „Македонски пошти“ останаа без финансиските трансакции ...
сите 29 | | | веќе видена

И во текот на ковид-кризата, извозниот сектор е клучен за економијата. Искуствата покажуваат дека за побрза реална конверегенција, за малите и отворени ...
сите 39 | | | веќе видена

Има ли крај приказната за железницата од Коридорот 8? Деценискиот проект, започнат од осамостојувањето на земјава, после неколку пролонгирања низ годините, ...
сите 10 | | | веќе видена

Поранешниот министер за финансии, Драган Тевдовски, замина во Вашингтон каде што ќе работи во Меѓународниот монетарен фонд. Тевдовски е еден од македонските ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj