Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - пицерии
 • Мотели
 • Конференциски Капацитети И Услуги
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Маредо


 • Адреса: М.Х.Јасмин 111
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мерак


 • Адреса: Моша Пијаде 1
 • Место: Струмица

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Металопромет


 • Адреса: Маршал Тито 195
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9539 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мичел


 • Адреса: Јане Сандански, Ново Село 2
 • Место: Струмица

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младост


 • Адреса: Невена Георгиева Дуња 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9546 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Младост


 • Адреса: Маршал Тито 33
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9546 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Панорама


 • Адреса: с.Мокрино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9549 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пиликатник


 • Адреса: Боро Поцков б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9537 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Подгорски ан


 • Адреса: с.Габрово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9547 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Под оревчето


 • Адреса: Гоце Делчев 28
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сириус


 • Адреса: Маршал Тито 195
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9539 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Скара на жар Филе


 • Адреса: Гоце Делчев 40
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сол и Бибер


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 29
 • Место: Струмица

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сонце


 • Адреса: с.Борисово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9548 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тивериопол


 • Адреса: Братство Единство 20
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хит


 • Адреса: Маршал Тито 169
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9537 км
 • Работно време: Пон - Саб од 13:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Глигоров


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: Маршал Тито 72
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џои


 • Адреса: Мануш Турновски, с.Ново село б.б.
 • Место: Струмица

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шалом


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 44
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9536 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 10:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи