Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани - национални
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Рибни
 • Мотели
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани За Свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Струга


Ривер Сајт


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рома


 • Адреса: Плоштад на Револуцијата б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Свети Никола


 • Адреса: Гоце Делчев 88
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓиjа


 • Адреса: Ѓоко Џумкароски 15-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Супер Центар


 • Адреса: Пабло Неруда б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таџ махал


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 31
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тга за југ


 • Адреса: 15-ти Корпус 5
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тирона


 • Адреса: Владо Малески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00 • Саб - Нед од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Убајна


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 25
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фест


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9476 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фонтана


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9465 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Харнес


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Харфа Ирски паб


 • Адреса: кеј Борис Кидрич 15
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Блу скај


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 7
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотел Дрим


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 51
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9476 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: 1-ви Мај 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цома мол Трговски центар


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шпетим


 • Адреса: Маркс и Енгелс б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 20:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шпреса


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шутиноски


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈9465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Халкбанк како институција која води сметка за своите клиенти кои во овие тешки моменти за нормално деловно работење се со спречени или намалени промети и ...
сите 74 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи