Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани - национални
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Ресторани - рибни
 • Хотели
 • Мотели
 • Ресторани - Пицерии
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Ресторани За Свадби
 • Лаунџ Барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Струга


Два Бисера


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00 • Саб од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Два Шешира


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дести


 • Адреса: ЈНА 55
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диони


 • Адреса: Партизанска 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Домаќинска куќа


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7416 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Драган и Јовче


 • Адреса: Градски пазар б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 17:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Езерски рај


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енхалон


 • Адреса: Езерски Лозја 86
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Женева


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич 18
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Женска плажа


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Женска Плажа


 • Адреса: Владо Малески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Златно рипче


 • Адреса: с.Луково
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7410 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изгрев


 • Адреса: с.Калишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италиано


 • Адреса: Кеј Борис Кидрич б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конак


 • Адреса: Владо Малески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кристал


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7414 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 21:00 • Саб од 12:00 до 17:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кутмичевица


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7416 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Летница


 • Адреса: Славеј планина 1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Матадор


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Денеска е предвидено да се одржи долгонајавуваното преполовување (halving) на биткоин. Споменатото преполовување е запишано во кодот на криптовалутата. Во ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Ланската добивка е послаба од онаа во претходната година. Но дивиденда за акционерите сепак ќе има. Иако таа не е екстремно голема и изнесува вкупно нецели 50 ...
сите 25 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи