Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Хотели
 • Ресторани за свадби
 • Ресторани - национални
 • Ресторани - пицерии
 • Гостилници
 • Ресторани - Скара
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Скара На Кило
 • Ќебапчилници
 • Казина
 • Кабареа
 • Лаунџ Барови
 • Ресторани - Чорби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани во Битола


Путник


 • Адреса: Македонски гемиџии б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Равена


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 89
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рајска порта


 • Адреса: Ванчо Јаневски 14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10767 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ресторан Петровски


 • Адреса: с.Новаци
 • Место: Битола

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рудо Јагне


 • Адреса: бул.1-ви Мај 154
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соколски


 • Адреса: с.Дихово
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10765 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Соренто


 • Адреса: Ѓуро Ѓаковиќ 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стара Меана


 • Адреса: Мечкин Камен 31
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сунгеро


 • Адреса: Св.Нектариј Битолски (Жикица Јовановиќ-Шпанац) 20
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СН бар


 • Адреса: Михајло Апостолски Дончо 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тито


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10762 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трајче Безистен


 • Адреса: Столарска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Треф


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 126
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хризантема


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

Дејности:

ресторани

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: Гоце Делчев 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10773 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 21:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Централ


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10764 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чифлик


 • Адреса: с.Брусник 2/17
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10767 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чорбаџии


 • Адреса: Васко Карангелески 42 лам.1 лок.39
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шатор


 • Адреса: с.Трново
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10764 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шумски фенери


 • Адреса: с.Трново, национален парк Пелистер
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10764 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Хотелот Шумски фенери се наоѓа на 900 метри надморска височина во шума, во подножјето на Националниот парк Пелистер еден од најстарите паркови на Балканот.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1528871412_92.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Извршниот директор на JPMorgan Chase, Џејми Димон, е загрижен дека американската економија може да се соочи со повторување на проблемите што ја осакатија ...
сите 39 | | | веќе видена

Рекордните цени на златото, кои речиси континуирано растат од почетокот на оваа година, во нагорна линија ја влечат и цената на среброто. Глобалната ...
сите 12 | | | веќе видена

Секој вторник и петок оградениот простор кај „Технометал Вардар“ во скопската населба Маџари оживува и пулсира како и секој бувјак во светот. И ако за ...
сите 3 | | | веќе видена

Народната банка квалитетно, навремено и транспарентно ја извршува статистичката функција, што е од витално значење за обезбедување на макроекономската ...
сите 103 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи