Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Струга
 • Охрид
 • Битола
 • Гостивар
 • Прилеп
 • Штип
 • Кичево
 • Куманово
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Струмица
 • Велес
 • Гевгелија
 • Виница
 • Берово
 • Ресен
 • Пробиштип
 • Крива Паланка
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани од а до ш
 • Хотели
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - национални
 • Ресторани за свадби
 • Гостилници
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Кетеринг
 • Ресторани - Рибни
 • Мотели
 • Ресторани - Скара
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Ќебапчилници
 • Конференциски Капацитети И Услуги
 • Лаунџ Барови
 • Бензински Пумпи
 • Базени За Пливање
 • Ресторани - Специјалитети
 • Ресторани - Италијански
 • Рибници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ресторани од а до ш


Сноу Патрол


 • Адреса: Попова Шапка
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7812 км

Каза Леоне


 • Адреса: Попова Шапка
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7813 км

Ресторан Бачило


 • Адреса: Попова Шапка
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7813 км
 • Работно време: Пет - Саб од 14:00 до 23:00 • Нед од 10:00 до 23:00

Шари


 • Адреса: с.Лисец
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7815 км
 • Работно време: Пон - Нед од 11:00 до 23:00

Преубав рибен ресторан на падините на Шар Планина.

Матоши


 • Адреса: с.Гајре
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7817 км

Софра


 • Адреса: Горна Чаршија б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Бела Миа


 • Адреса: Гоце Делчев 108
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 23:00 • Пет - Саб од 09:00 до 00:00

Те лута


 • Адреса: Љуботенска 116
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Куртиши


 • Адреса: Љуботенска 116
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00

Евер Грин


 • Адреса: с.Мала Речица
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Бифе 77


 • Адреса: Тодор Циповски-Мерџан 53
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Медитеран


 • Адреса: Страшо Пинџур 107
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Мини 3 Фенера


 • Адреса: Благоја Тоска блок 82-1/8
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Матранч


 • Адреса: Тодор Циповски Мерџан 12
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Венера


 • Адреса: Беличица 21
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

Сабир


 • Адреса: Нов трговски центар лок.39
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Дајти


 • Адреса: Нов трговски центар лок.120
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Ноел


 • Адреса: Илирија 10
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

3 Фенера плус


 • Адреса: Нов трговки центар кат 1 лок.82
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Арома-С


 • Адреса: с.Беловиште
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7818 км

Мапа

Сите домашни и странски компании што ги задоволуваат условите ќе можат да добијат субвенции од мерките за економски раст изјави заменик претседателот на ...
сите 84 | | | веќе видена

Интегрален текст од прес конференција за медиуми на Драган Данев од ВМРО-ДПМНЕ: Почитувани, Зголемувањето на старосната граница за пензионирање и стапката на ...
сите 88 | | | веќе видена

Нехигиена во објектите, неспроведени мерки за дезинфекција и дезинсекција, неправилно декларирање на месото, непоседување на комерцијален документ за пратка ...
сите 38 | | | веќе видена

„Токму неспособноста и криминалните политики на ВМРО-ДПМНЕ се причината за предизвиците со коишто се соочува Фондот за пензинско и инвалидско осигурување“, ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи