Restoran Dalia

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

  • Adresa: Maxhari 25
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км
  • Lokacioni: Ченто


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482391874_64.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Restorant Dalia është kompani e specializuar në festimet e organizuara dhe ketering industriale, që funksionon me sukses që nga viti 1990.

Përvoja jonë 30 vjeçare në ketering, angazhimi maksimal dhe dëshira për klientë të kënaqur janë çelësi i suksesit tonë në biznes.

Mysafirët kanë mundësinë të shijojnë ushqimet më të shijshme të përgatitura nga mjeshtra të vërtetë të kuzhinës, në një kuzhinë moderne sipas të gjitha standardeve botërore dhe sigurisht të shërbehen në mënyrë të përsosur nga stafi ynë profesional.

Përdorimi i zonës së jashtme me pishinë, që është dekoruar në mënyrë hortikulturore, është një vend i mrekullueshëm për festat tuaja familjare.

Kuzhina jonë në kuadër të keteringut industrial dorëzon rreth 3000 vakte në ditë për punëtorët e më shumë se 10 kompanive në Maqedoni.

Ne përpiqemi të bëhemi liderë në rajon, duke kombinuar përbërësit më të mirë: punë cilësore, kreativitet dhe mbi të gjitha shije që na dallon.

Na kontaktoni në tel 075 204323, ne do të përpiqemi të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj