Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Prilep
 • Struga
 • Kicevo
 • Stip
 • Veles
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Catering
 • National restaurants
 • Conference Facilities & Services
 • Pizzerias - Restaurants
 • Swimming Pools
 • Motels
 • Event Management
 • Cafes
 • Beauty & Health Spas
 • Wedding Organizers & Planners
 • Conference & Convention Services
 • Industrial Ketering - Organized Nutrition
 • Gourmet Restaurants
 • Italian Restaurants
 • Tiles - Dealers
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Taverns
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)


Grand Premier


 • Address : Dovledzhik b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10766 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7even weddings & events


 • Address : 5-ta Partiska konferencija 32-a
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10743 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00

Во пријатниот амбиент на Радио Кафе Канал 77 ќе ги почувствувате спокојот и мистичноста на еден поинакаков начин далеку од градската врева во поинаква и убава атмосфера.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656073836_26.png?t=true&w=300&h=300

ATK Premium Klub


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ag&Na


 • Address : s.Rashche
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alavantija


 • Address : s.Debarca
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 12:00 to 22:00 • Sat from 11:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albis


 • Address : s.Dolna Banjica
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 21:00 • Fri - Sun from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar


 • Address : Radishanska 18-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleksandar Park


 • Address : Marshal Tito 105
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈10744 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alikas/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 210
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10689 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor Garden


 • Address : Industriska zona Sever b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10790 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amor Palas


 • Address : Industriska zona Sever b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈10790 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arena


 • Address : nas.Mlaki b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈10677 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astibo Plaza


 • Address : Goce Delchev 42
 • Place: Stip
 • Distance: ≈10742 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00 • Sun from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atva Residence Hotel


 • Address : Magistralen pat Kichevo-Ohrid
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈10706 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balux/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Одговорајќи на новинарски прашања пред научната расправа во Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) за макроекономијата по рецесијата од 2007 – ...
сите 11 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 26 | | | веќе видена

Стратегискиот план на Народната банка е поставен под мотото „Централна банка којашто придонесува за градење стабилна, одржлива и зелена економија“, со што ...
сите 47 | | | веќе видена

Според резултатите презентирани денеска на Годишното акционерско собрание, зад НЛБ Банка Скопје е уште една успешна година која ја одбележаа силната кредитна ...
сите 34 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство шумарство и водостопанство денес одржа работен состанок со земјоделците и откупувачите на домат каде што по ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel