Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Gostivar
 • Strumica
 • Kumanovo
 • Bitola
 • Prilep
 • Struga
 • Kicevo
 • Stip
 • Veles
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Catering
 • National restaurants
 • Conference Facilities & Services
 • Pizzerias - Restaurants
 • Swimming Pools
 • Motels
 • Event Management
 • Cafes
 • Beauty & Health Spas
 • Wedding Organizers & Planners
 • Conference & Convention Services
 • Industrial Ketering - Organized Nutrition
 • Gourmet Restaurants
 • Italian Restaurants
 • Tiles - Dealers
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Taverns
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)


Romance


 • Address : Industriska, s.Prdejci 3
 • Place: Gevgelija

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romansa/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozenberg


 • Address : Industriska Zona Marino
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

S-Petrol-restoran/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sajgija


 • Address : Industriska zona b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 23:00 • Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidnej 1 and 2


 • Address : nas.Mlaki b.b.
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7828 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirius


 • Address : Marshal Tito 195
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7972 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smira


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara Gradska Kuka


 • Address : Pajko Maalo, advokatska ulica 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara krusa


 • Address : ul.5, s.Volkovo 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7843 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tiveriopol


 • Address : Bratstvo Edinstvo 20
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vavilon


 • Address : Makedonska Falanga (Ivo Lola Ribar) 24
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7910 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vezilka


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 174-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vigan/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Kasijana


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 266
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Molika


 • Address : Dovledzhik 81-v
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7905 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Address : Blagoj Jankov Mucheto 5
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Ina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Villa Veranda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути За врзување на првиот и последниот ден од мај се потребни 60.090 денари. Толкава е вредноста на минималната кошница што ја пресметува ...
сите 24 | | | веќе видена

Претпазливата монетарна политика и макропрудентата политика, како и зголемената транспарентност на Народната банка одиграа клучна улога во одржувањето на ...
сите 74 | | | веќе видена

Цената на златото повторно пораснаа на ново рекордно ниво и на њујоршката берза Комекс вчера достигнаа 2.449,89 долари за унца. Аналитичарите велат дека ...
сите 69 | | | веќе видена

Доне Таневски, поранешниот долгогодишен директор и сегашен претседател на Надзорниот одбор на „Македонијатурист“ е купувачот на двата пакети акции кои во текот ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel