Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Ohrid
 • Struga
 • Bitola
 • Gostivar
 • Prilep
 • Kumanovo
 • Stip
 • Kicevo
 • Strumica
 • Veles
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Vinica
 • Berovo
 • Resen
 • Probistip
 • Debar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Pizzerias - restaurants
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Taverns
 • National Restaurants
 • Cafes
 • Дома Си Е Дома - Туристички Аранжмани
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Catering
 • Lounge Bars
 • Motels
 • Steak, Grill & Barbecue Restaurants
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Conference Facilities & Services
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Swimming Pools
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
 • Corona Virus
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Restaurants a - z


Snow Patrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Casa Leone/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Restaurant Bachilo


 • Address : Popova Sapka
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7814 км
 • Working Hours: Fri - Sat from 14:00 to 23:00 • Sun from 10:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharri


 • Address : Lisec
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7816 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 23:00

A beautiful fish restaurant on the slopes of Shar Planina.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1412576389_03.jpg?t=true&w=300&h=300

Matosi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sofra


 • Address : Gorna Carsija b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Mia


 • Address : Goce Delcev 108
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 23:00 • Fri - Sat from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te luta


 • Address : Ljubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kurtisi


 • Address : Lubotenska 116
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evergreen


 • Address : Ilindenska n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gryka


 • Address : s.Leshok
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bife 77


 • Address : Todor Cipovski Merdzan 53
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dardani


 • Address : ul.101 b.b. s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 11:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Haybori


 • Address : Todor Cipovski Mergan b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matrance


 • Address : Todor Cipovski Merdzan 12
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mediteran


 • Address : Straso Pindzur 107
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mini 3 Fenera


 • Address : Blagoja Toska block 82-1/8
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Address : Belicica 21
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dajti


 • Address : Nov trgovski centar lok.120
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Noel


 • Address : Ilirija 10
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народна банка прес-конференцијата на бизнисменот Трифун Костовски ја оцени како изнесување невистини и клевети изнесени од страна на сопствениците на ...
сите 248 | | | веќе видена

Германски бизнисмени изразуваат незадоволство од намерата на Владата да го ограничи приливот на работна сила од Западен Балкан на 25.000 годишно.Тие велат дека ...
сите 45 | | | веќе видена

Директорот на Фондот за осигурување на депозити (ФОД), Борче Хаџиев, вели дека, според податоците обезбедени од Банката (со состојба на 10 јули, 2020 година), ...
сите 143 | | | веќе видена

Тешко дека работите можеа да изгледаат полошо за Велика Британија. Таа не само што забележа најголем број смртни случаи од коронавирусот во Европа – дури и по ...
сите 52 | | | веќе видена

За Британците Македонија е најевтина земја во Европа, сосе кафе, теретана и деловен ручеk. Македонија е најевтината земја во цела Европа за Британците да се ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel