Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Strugë
 • Gostivar
 • Dellçevë
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Manastir
 • Prilep
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Rërë dhe çakalli
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ndërtimtari - materiale
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport i rërës, dheut dhe betonit
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Gurore
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Bekaton - Produkte
 • Eskavatorë (Bager)
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Beton - Prodhime Nga Betoni
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Gurë - Tregti
 • Transport Ndërkombëtar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rërë dhe çakalli

Nacional


 • Adresa: Goce Dellçev 107
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Otlanac


 • Adresa: Strashko Simonov 20
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proming


 • Adresa: F.Vranishtë p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rade


 • Adresa: Radojca Noviçiq 67
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Raho


 • Adresa: Metodija Andonov Çento p.n. (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rid Kop


 • Adresa: Kacanicki pat p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rofik boden


 • Adresa: Boge Veljanovski 79
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sd-Trans


 • Adresa: F.Zvegor
 • Vendi: Dellçevë

Производство на бетонски и термоглинени блокови, бекатон плочки, сепарација и бетонска база; услуги со градежни машини, изведба на градби

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572008281_42.jpg?t=true&w=300&h=300

Sendplant


 • Adresa: Pavel Shatev 3 lam.5 lok.3 (Bihaçka)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Setko Trans


 • Adresa: Rr.7 nr.2, f.Batincë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stenton gradba


 • Adresa: F.Orizare e poshtme p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Stenton Construction është një kompani udhëheqëse ndërtimi në rajon që ka ofruar treg me produkte dhe shërbime të cilësisë së lartë në industrinë e ndërtimit për më shumë se 10 vjet.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530082988_67.png?t=true&w=300&h=300

Stoneks


 • Adresa: Boris Kidriç 63
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehkom


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VS GD


 • Adresa: Disanska p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vado Trans


 • Adresa: Gjuro Sallaj 10-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vardargradba AS/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zhak trans


 • Adresa: F.Disan i poshtëm
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7506 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 68 | | | веќе видена

Здружението на оштетени штедачи на Еуростандард банка продолжува да бара правда за како што велат, масовниот грабеж на депозити во банката. „Додека чекаме ...
сите 22 | | | веќе видена

Дирекцијата за технолошко-индустриски развојни зони воведе нов пристап во поттикнувањето на странските инвестиции кој подразбира не само да се донесат ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj