Rent a kar


 • Adresa: bul.Turistiçka Mini Bazar Granit
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
Kategoritë:

rent a car agjenci

  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Transport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  Motorent Rent A Kar


  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 13-3/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Motor Rent A Car lejon marrjen me qira të makinave dhe furgonave, si dhe transportin anijsor të pasagjerëve. Përveç kësaj, ajo mundëson marrjen e automjeteve nga aeroporte të Shkupit dhe Ohrit.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  Dalas-Kar


  • Adresa: Todor Çangov 51 nr.21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

  DALAS KAR - Qira A VAN & Car: Telefoni (hapur 24h): +389 70 218 980 (Viber në dispozicion)

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  Domino tim kar


  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 31-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

  Domino Tim Car e platformë makine, me qira një makinë dhe me qira Një makinë me qira Combi dhe furgona.

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Avis


  • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 13 (M.H.Jasmin)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

  Diprom Doo është një kompani maqedonase e qirasë që zotëron licenca për të operuar markat Avis dhe Buxhet në territorin e Republikës së Maqedonisë.

  Kategoritë:

  rent a car agjenci

  Mapa

  Целосно укинување на законот за пазари. Со исто барање настапуваат и организаторите на пазари и пазарџиите. Овој закон на почетокот на годината ги дигна ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Направена е новата пресметка што ќе важи неделава.. Цената на бензинот од 98 октани се намалува за 1,5 денари и ќе изнесува 68,5 денари за литар.. За 1 денар ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Според оценката на раководителите на деловните субјекти, индикаторот на доверба во трговијата на мало во третото тримесечје од 2019 година е за 0.1 процентен ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Стотина ангажирани иматели на приоритетни акции во „Стопанска банка Скопје“ упорно, континуирано и трпеливо бараа од најголемиот акционер на таа банка да се ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Најавените економски мерки, меѓу кои и субвенциите за придонеси повисоките плати, нема да извисат. И покрај најавата за предвремени избори и техничка владат, ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj