Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Prilep
 • Bitola
 • Struga
 • Vinica
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Travel agents
 • Transportation of passengers - vans and buses
 • Transportation services
 • Airline ticket agencies
 • Bus Tickets
 • Car Dealers - Used
 • Taxi Services
 • Van - Hire (Rental)
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Road Tow Services (Towing)
 • Car Dealers & Distributors (Auto Dealers)
 • Money Transfer
 • Bus Transportation (Bus Travel)
 • Restaurants A - Z
 • Hotels
 • Estate Agencies (Real Estate)
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Rent a car


Adem tours


 • Address : Ilindenska 1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aloha travel


 • Address : Blagoja Toska 51
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsimi Company (Arsimi Kompani)


 • Address : Ilindenska 53
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat - Sun from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Datakom


 • Address : Jane Sandanski 65/5
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-Tourist


 • Address : Ilindenska 64/9
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon , Tue , Thu - Fri from 08:00 to 19:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharr Express-rent a car (Sar Skspres-rent a kar)


 • Address : TC Palma Mall
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 19:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A1 Service


 • Address : ul.1737 br.32/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC Rent a car tours (ABC Rent a kar turs)


 • Address : Filip Vtori Makedonski2 (Vasil Adzelarski)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Al - Di


 • Address : Ruza Delceva 12
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa 13-595


 • Address : Gorce Petrov 31
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa rent


 • Address : Petrovec-Aerodrom
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apex


 • Address : Milan Markovik 8/1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra


 • Address : Aleksandar Makedonski 24
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avis


 • Address : Sv.Kiril I Metodij 13 (M.H.Jasmin)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Avis


 • Address : Skopje International Airport
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7867 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bale tours


 • Address : bul.Turisticka lam.3/3 lok.5
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan rent a kar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baron


 • Address : bul.Krste Misirkov
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 22 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel