Rent a bike Skopje

7 days a week

  • Address : 11-ti Mart
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Location: Катна гаража Смилевски конгрес

  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 01:00
    Sat from 09:00 to 00:00
    Sun from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Лушпите и семките од пиперки, кога се прави ајвар, расипаното пиво и скиснатото вино и сурутката од преработеното млеко, како и останатиот органски отпад – од ...
сите 15 | | | веќе видена

Економистите се засега внимателни во проекциите за тоа како ќе се одрази германската рецесија врз економијата на Македонија. По потврдувањето на комплексноста ...
сите 51 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel