Rejting

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rade Konçar 8-a/1-3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: Позади Градежен Факултет кај основното училиште Коле Неделковски

  • Telefon 2: 070 292683
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Agjencioni Rejting është agjenci e specializuar për testim të mendimit publik dhe hulumtim të tregut. Punojmë në pajtueshmëri me standardet botërore ICC/ESOMAR dhe shërbimet tona tiparizohen me përkushtueshmëri, cilësi dhe përvoj. Qasja jonë është plotësisht i orientuar kah nevojat e klientit. Punojmë me ju hap pas hapi, nga vet idea për hulumtim e deri tek raporti final. Në këtë mënyrë krijojmë projekte hulumtuese të cilat janë në pajtueshmëri me nevojat dhe pritjet tuaja. Deri tash kemi punuar me klient nga më shumë degë industriale, sektori joqeveritar dhe organizacione ndërkombëtare të numërta.

Rejting është pjesë nga rrjeti regjional i DEEP DIVE, Beograd dhe disponojmë me 1500 anketues të trajnuar dhe koordinatorë nga regjioni i Ballkanit dhe ekipe hulumtuese me më shumë se 15 vite përvojë në lëminë. Në Republikën e Maqedonisë, Agjencioni disponon me rrjet prej 250 anketues profesional dhe me përvojë dhe koordinatorë nga të gjitha regjionet e shtetit.
Kapacitetet tona bazohen në WARP-IT software – i specializuar për hulumtim, analizë dhe statistikë, i cili mundvson:
CAPI – Anketë person për person, me ndihmën e kompjuterit
CATI – Anketa telefonike, me ndihmën e kompjuterit
CAWI – Anketa online

Hulumtimet zbatohen nga qendra moderne telefonike plotësisht e pajisur, me 16 stacione dhe hapësira më bashkëkohore për grupe fokus (pasqyrë njëanëshe), si dhe audio video inçizim.
Në hulumtimet e deritanishme Rejting ka përfshirë më shumë se 100 000 të anketuar, gjatë së cilës ka realizuar edhe anketën më të madhe në nivel të qytetit të Shkupit, në të cilën kan marrë pjesë 11 500 qytetarë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj