Rejting

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Rade Konçar 8-a/1-3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: Позади Градежен Факултет кај основното училиште Коле Неделковски

  • Telefon 2: 070 292683
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7a381b4b983db218fef3ca320a4da85.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Rating është një agjenci e specializuar për sondazhin e opinionit publik dhe hulumtimin e tregut.

Objektet tona bazohen në softuerin WARP-IT - i specializuar në kërkime, analiza dhe statistika që mundëson:
• CAPI - Sondazh ballë për ballë me ndihmën e kompjuterit
• CATI - Sondazhe telefonike me asistencë kompjuterike
• CAWI - Anketa Online

Hulumtimi kryhet nga një qendër telefonike moderne e pajisur plotësisht me 16 stacione dhe dhoma të fokus grupeve moderne (pasqyrë me një drejtim), si dhe regjistrim audio dhe video. Ne operojmë në përputhje me standardet botërore të ICC/ESOMAR dhe shërbimet tona karakterizohen nga përkushtimi, cilësia dhe përvoja. Qasja jonë është tërësisht e orientuar drejt nevojave të klientit. Ne punojmë me ju hap pas hapi nga vetë ideja e kërkimit, deri në raportin përfundimtar. Në këtë mënyrë, ne krijojmë projekte kërkimore që janë në përputhje me nevojat dhe pritshmëritë tuaja. Deri më tani kemi bashkëpunuar me klientë nga disa degë industriale, sektori joqeveritar dhe organizata të shumta ndërkombëtare.

Rating është pjesë e rrjetit rajonal të DEEP DIVE, Beograd dhe ne kemi 1500 intervistues dhe koordinatorë të trajnuar nga rajoni i Ballkanit dhe ekipe kërkimore me më shumë se 15 vjet përvojë në këtë fushë. Në Republikën e Maqedonisë, Agjencia ka një rrjet prej 250 intervistuesish dhe koordinatorësh profesionistë dhe me përvojë nga të gjitha rajonet e vendit.

Në hulumtimin e deritanishëm Rating ka përfshirë më shumë se 100.000 të anketuar, dhe anketimin më të madh e ka realizuar në nivel të qytetit të Shkupit, në të cilin kanë marrë pjesë 11.500 qytetarë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj