Rehau

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 7 p.n. (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7429 км

  • Telefon 2: 02 2460459
  • Faksi: 02 2403444
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619700835_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Shahta për kanalizim

Shahtë e vërtetë për të gjitha rastet

Vetëm një gyp nuk e bën kanalin. Shahtat paraqesin pjesë përbërëse kryesore të çdo rrjeti me kanale për shkak të ventilimit, kontrollit dhe mirëmbajtjes. Kjo vlenë për të gjitha llojet e drenazheve, në sektorin privat, industrial dhe komunal.

REHAU ofron game të gjerë të shahtave, që të mund të ofroj element ndërtimor të përshtatshëm për çdo mënyrë të shfrytëzimit. Gjithashtu, për shkakë të dimenzioneve të sakta mund të kursehen një numër i madh i shpenzimeve.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

CENTRAL VACUUM CLEANER VACUCLEAN

Retail Price - VAT Included:Ask for price

RAUTITAN - home plumbing system

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terrace system RELACO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

WINDOW PROFILE GENEO

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Plastic shaft

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sewage pipes

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ROOM REGULATOR TEMPERATURE


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj