Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 7 б.б. (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Канализациски шахти
Вистинска шахта за секакви намени

Само една цевка не прави канал. Шахтите претставуваат важен составен дел на секоја мрежа со канали заради проветрување, контрола и одржување. Ова важи за сите видови на одводнување, во приватниот, индустрискиот и комуналниот сектор.

РЕХАУ нуди голем асортиман на шахти, за да може да испорача соодветен градежен елемент за секакви начини на употреба. Исто така, заради прецизните димензии можат да се заштедат голем број на трошоци
повеќе

Постови

Handball Camp Kiril Lazarov 7

REHAU Macedonia - прозорци од тренерски агол со нашите тренери од #КЛ7_Охрид и #КЛ7_Куманово, Наум Ј ...

Handball Camp Kiril Lazarov 7

REHAU Macedonia - прозорци овој пат ќе ви покаже како работеше „групата“ на нашиот тренер од Школа з ...

Handball Camp Kiril Lazarov 7

REHAU Macedonia - прозорци од тренерски агол со поранешниот капитен на Македонија и тренер на SHAB S ...

Handball Camp Kiril Lazarov 7

Со REHAU Macedonia - прозорци Ве носиме поблиску на тренинг со Nikola Matlieski. #КЛ7 #NoPlaceIdRat ...

Smart Guard - за превентивна заштита од провала

Кога прозорците се грижат за вашата куќа додека Вие сте на одмор или патување. REHAU #SmartGuard - ...

Размислувајте во нови димензии

#РЕХАУ - ново откритие кај прозорците за современиот живот 👌www.rehau.mk/modernlife
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи