Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 7 б.б. (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1f32e09b2f61be6bfb285dd22f278873.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Канализациски шахти
Вистинска шахта за секакви намени

Само една цевка не прави канал. Шахтите претставуваат важен составен дел на секоја мрежа со канали заради проветрување, контрола и одржување. Ова важи за сите видови на одводнување, во приватниот, индустрискиот и комуналниот сектор.

РЕХАУ нуди голем асортиман на шахти, за да може да испорача соодветен градежен елемент за секакви начини на употреба. Исто така, заради прецизните димензии можат да се заштедат голем број на трошоци
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи