Рехау

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 7 б.б. (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км
  • Локација: патот за Пинтија, пред Охис сврти лево

  • Телефон 2: 02 2460459
  • Факс: 02 2403444
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1f32e09b2f61be6bfb285dd22f278873.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

СЕКОГАШ ВИСТИНСКИОТ СИСТЕМ
ДОБРО ОБМИСЛЕНИ КОМПЛЕТНИ СИСТЕМИ ЗА ПОВРШИНСКО ГРЕЕЊЕ / ЛАДЕЊЕ

• Висок степен на сигурност и квалитет, за Вас и Вашите клиенти
• Кај подни, ѕидни и кровни површини, за греење и ладење, при мокар како и сув начин на градба
• Проверена сигурност на сите компоненти
• Брзо, едноставно проектирање и полегнување
• Висококвалитетната цевка РАУТЕРМ С од РЕХАУ како и техниката за поврзување со подвижна навлака се централни составни делови на системите.

Уште од самиот почеток градете на квалитетот.
Големата понуда на сервис од проектирање па се до изведба ја зајакнува Вашата позиција меѓу секојдневната конкуренција.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи