Regjistri qendror-Veles


  • Adresa: 8 Shtatori 41 (Marshall Tito)
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7893 км

  • Faksi: 043 223380
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30Mapa

Преку Национална стратегија за развој на човечки капитал и низа мерки, ќе се работи на долгорочно подобрување на искористувањето на човечкиот потенцијал, како ...
сите 173 | | | веќе видена

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, ги информира сите млекопроизводители, дека по барање на фармерите го продолжи рокот за ...
сите 33 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj