Рефан - големопродажба


 • Адреса: бул.К.Ј.Питу 26 лам.1 лок.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Локација: спроти Скопјанка, 1 кат

 • Телефон 2: 02 2469614
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00
  Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


20%заштеда
Цена со ДДВ:1.600 ден.1.280 ден.

Refan Gold комплет за жени

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.364 ден.1.159 ден.

Refan Gold комплет за мажи

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.378 ден.1.102 ден.

ГОЏИ БЕРИ Комплет за нега на лице и ...

15%заштеда
15%заштеда
Цена со ДДВ:1.301 ден.1.100 ден.

PASSION FRUIT Комплет за нега на те ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.311 ден.1.110 ден.

ШЕА/КАРИТЕ ПУТЕР Комплет за нега на ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.771 ден.1.505 ден.

SNAIL PERFECTION Комплет за нега на ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.257 ден.1.068 ден.

МАСЛИНКА Комплет за нега на лице

15%заштеда
Цена со ДДВ:2.657 ден.2.258 ден.

МАСЛИНКА Комплет за нега на лице, т ...

15%заштеда
Цена со ДДВ:1.336 ден.1.136 ден.

ГАРДЕНИЈА и РОЗА Комплет за нега на ...


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вичишки комерц


 • Адреса: ул.24, нас.Илинден 37
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7433 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Најквалитетна козметика за нега на лице и тело: шампони, креми, купки... од светски реномирани компании.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1547558342_95.jpg?t=true&w;=300&h;=300
ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Алкалоид АД Скопје


 • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 12
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

АЛКАЛОИД AД Скопје е компанија која повеќе од осум децении работи на производство на лекови, преработка на билни суровини, производство на козметички и хемиски производи.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/2212037ec3c94e84751c65979e578791.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Економик


 • Адреса: бул.Јане Сандански, ТЦ Бисер 82 лок.38
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км

Накит, парфеми и модни додатоци

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698591405_09.png?t=true&w;=300&h;=300

Oriflame


 • Место: Охрид

Продажба на козметика

Дејности:

козметика

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707985894_94.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 97 | | | веќе видена

Зоран Кондратенко и Оливер Костовски, сопствениците на компанијата Енерго Систем, влегуваат во бизнисот со изградба на фабрики во слободните индустриски зони ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи