Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Swimming pools
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Recreation centres & resorts in Strumica

Akvarius


 • Address : Guro Salaj b.b.
 • Place: Strumica
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KGS Partizan


 • Address : Blagoj Jankov Muceto 44
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Puls Fitness i Spa


 • Address : Leninova 44
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата на денешната седница го утврди текстот на Предлог-законот за гаранција на Република Северна Македонија за обврските по Договорот за заем за финансирање ...
сите 100 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 38 | | | веќе видена

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel