Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Strumica
 • Kocani
 • Veles
 • Gostivar
 • Stip
 • Kumanovo
 • Prilep
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Real estate - dealers
 • Construction companies
 • Architectural services
 • Estate agencies (real estate)
 • Buildings construction contractors
 • Engineering
 • 200 Most Successful
 • Apartments - Real Estate Sales
 • Interior Decorators & Designers
 • Iso Standardized Companies
 • Construction Materials & Supplies
 • Construction - Finishing Works
 • Contractors - Roads & Highways
 • Architects
 • Marble & Granite - Manufacturers & Retail
 • Stucco, Exterior Coating & Facades Contractors
 • Construction Machinery
 • Energy Efficiency
 • Construction Insulation Materials
 • Construction Stone & Rock - Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Real estate - dealers


Bortas


 • Address : Aminta III (Leninova) 72-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

BORTAS DOO is a construction company specializing in construction and civil engineering, design and engineering.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671198394_67.jpg?t=true&w=300&h=300

Centar mark


 • Address : Dimitar Ilievski Murato (Boris Kidrich) 10 lok.7
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cevahir Group Brench Office AD Skopje


 • Address : bul.Srbija 31-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cevahir Sky City - call center


 • Address : bul.Srbija 31-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chukic & Salmani


 • Address : Aminta III (Leninova) 33-a
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DDS Building


 • Address : Blagoja Stefkovski 114
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dan Mak


 • Address : 9-ti Maj 34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta In/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dias Construction


 • Address : Petar Pop Arsov 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diplomat-ID 2023


 • Address : Svetozar Markovikj 1
 • Place: Delcevo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dojran Building Investments


 • Address : Kej 5-ti Noemvri 5-a
 • Place: Dojran
 • Distance: ≈7992 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dom-Design


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domik nedviznosti


 • Address : Naum Naumovski Borche 50/3-4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dorenka-Oil


 • Address : Hristo Batandzhiev (Socijalistichka zora) 90
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzems kom/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksim komerc


 • Address : ul.34, sproti Olimpiski bazen 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv


 • Address : Nikola Karev 2-2/2
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elena Luka Home


 • Address : Ljubljanska 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elita Invest Trade


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 16/8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Понудата на кредити се затегнува додека банките во регионот внимателно ја набљудуваат експанзијата поради загриженост околу профитабилноста, наведува ...
сите 52 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 117 | | | веќе видена

Италијанскиот производител на луксузни автомобили „Ламборџини“ се договори со синдикатите ФИОМ и ФИМ-ЦИСЛ за воведување четиридневна работна недела за своите ...
сите 21 | | | веќе видена

Асоцијациите за е-трговија на Северна Македонија, Србија, Босна и Херцеговина и Албанија, потпишаа Меморандум за формирање на Балканска Алијанса за е-трговија ...
сите 5 | | | веќе видена

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! Корисниците на ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel