РБИ Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаДостава

  • Адреса: ЈНА 318
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7402 км

  • Телефон 2: 070 600005
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1414398255_04.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Компанијата РБИ Компани се занимава со:
• Производство на надворешни, сигурносни врати
• Производство на внатрешни (собни) врати

- Браварско-дреарски работи

- Внатрешни врати - димензии: 90x200 см, 80x200см, 70x200 см, 90x245 см т.н. Ширината на рамката 10-30 см.
- Рамката на вратата е изработена од масивно дрво, додека вратата во поголемиот дел од дрво, но обложено со панел 8 мм.
- Вратата и рамката се обложени со фолија што ја прави вратата отпорна на влага и лесни гребаници. За секој модел на врата постои и еквивалентен модел, но со стакло. Различни бои и дизајни.
- Разни модели и бои. Можноста за отворање од левата и десната страна.
- Попратни елементи: шарки (закачалки), цилиндари со клучеви, кваки за отворање и завртки за монтажа.

Компанијата е основана во септември 2005 година. Во почетокот функционираше како фабрика во Гостивар за одржување и поправка на машини, а сега по 10 години, освен тоа, таа е и главниот магацин во Македонија, Гостивар. За одбележување на 10-годишната активност РБИ Компани нуди нови производи како што се: надворешни врати со висока безбедност (со картичка).

Нашата мисија е клиентот секогаш да биде задоволен со производите што ги купува од нас!
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи