Разнопромет-ас

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Гоце Делчев б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7543 км
  • Локација: Карши Југотекс

  • Телефон 2: 075 495097
  • Факс: 034 324712
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537180380_86.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Разнопромет-ас е компанија чиј главен фокус се потребите на потрошувачите и во продажниот салон може да се најде буквално се за вашиот дом, како за изградба така и за опремување. Паралелно ова фирма во интерес на празниците и сезоните воведува и дополнителни артикли со семејни цени.

Преку 15 илјади артикли на едно место – кујнска опрема, летни маси, лулашки, столови за вашиот двор и тераса, градежни материјали, санитарија, опрема за вашите купатила, се за вашиот автомобил, прибор, алати, машини… и многу, многу други производи по најповолни цени!

Се за Вас, во РАЗНОПРОМЕТ АС.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи