Rapid Profil


  • Adresa: f.Vizbeg 24
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км
  • Lokacioni: После сервисот на Даеву

  • Faksi: 02 2653428

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1682494183_63.png?t=true&w=300&h=300


Нашата компанија е лидер во производството на профили за PVC системи, профили за сува градба и профили за земјоделие. Ние имаме богато искуство и користиме најнапредни технологии за да произведеме врвен квалитет на нашите производи.

Со нашите профили, нашите клиенти добиваат издржливи и функционални производи, кои ги задоволуваат нивните потреби и очекувања.

Нашата мисија е да останеме иновативни и конкурентни на глобалното тржиште и да ги задоволиме потребите на нашите клиенти.

Моментално ги произведуваме стандардните профили:
• Челични профили за PVC системи
• Профили за сува градба
• Профили за земјоделие

Во нашиот производствен погон ги произведуваме поцинкуваните профили наменети за изведби на сува градба која што нема носечки оптеретувања, како што се внатрешните ѕидови, спуштените плафони, облогите на ѕидовите, гредите, столбовите како и многу други украсни ентериерни детали, апликации и дизајни.

Посетете не во населба Визбегово на ул.2 бр.24, Скопје, или јавете ни се на телефонот 075 545 541.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj