Рамос Илиадис

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борис Трајковски 34/3 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Локација: пинтија

  • Телефон 2: 02 2460100
  • Факс: 02 2460100
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 13:00Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи