Rallev kompani

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov 98/1 lok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Telefon 2: 071 241229
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520516655_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Marka e njohur Ralev Kompani, për dy vjet është bërë një brend i etabluar që është i domosdoshëm në fushën e aredimit të enterierit Çdo familje është një histori për vete, dhe kompania Ralev i ruan sekretet dhe intimitetin tuaj.

Çdo gjë që është në trend dhe më moderne në fushën e perdes, draperëve, zebrave, veneciane druri dhe alumini, të përgatitura nga materialet e fundit teknologjike dhe dizajnerike i keni në dispozicion në këtë kompani. Materialet importohen ekskluzivisht nga markat më të njohura nga Turqia.

Ralev Kompani ofron ndihmë profesionale nga një ekip arkitektësh që do t'ju ndihmojnë në zgjedhjen e dizajnit sipas hapësirës, ngjyrave dhe madhësive.
Zgjedhja është e madhe, mund të zgjidhni aksesoar interesant, modern dhe klasik - rripa, korniza, mbajtëse. Një zgjedhje e madhe e dizajnëve, moderne dhe klasike, me tema dhe ngjyra të ndryshme, do të gjallërojë çdo hapësirë dhe do t'i japë notë artistike në ambient.

Le të jetë shtëpia juaj e veçantë!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj