Радиус (100км)

Рајски Дом-погребен сервис

ПаркингРаботиме нон-стоп

  • Адреса: Македонско Косовска Бригада 269
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Телефон 2: 078 349257
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Нудиме комплет услуги:

1. Комплет погребна опрема
2. Целосна организација на погреб
3. Целосна тоалета на покојниот (облекување, костим)
4. Закажување на поп
5. КАПЕЛА 24 часа, 078/349 257 и 071/349 257
6. Венци (цвеќе и икебани)
7. Свеќи (мали и големи)
8. Превоз на покојниот со лиценцирано погребално возило од болници и други установи
9. Доаѓаме на повик и работиме НОН СТОП
9. Кетеринг за денот на погребот
- погача
- пченица
- вино
- сендвичи (посни, мрсни)
- лименка (сок, пиво)
- овошје, благо

* Истото важи и за 40 дена (6 месеци, и година)
* Имаме доктор за издавање на потврда за смрт
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи