Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Railway stations (train)
 • 200 most successful
 • Public utilities
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Railway stations (train)

Train Station - Gostivar (Zeleznicka stanica - Gostivar)


 • Address : Goce Delcev 1
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7830 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station -Kicevo (Zeleznicka stanica - Kicevo)


 • Address : bul.Osloboduvanje b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JP Macedonian Railways Infrastruktura-Directorate (JP Makedonski zeleznici Infrastrukturai-Direkcija)


 • Address : Jordan Mijalkov 50-b (Zeleznicka)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slovenian Railways, Podruznica Alpe Bankan Kargo (Slovenske zeleznice)


 • Address : bul.Koco Racin 30/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station-Skopje (Zeleznicka stanica-Skopje)


 • Address : Nikola Karev 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AD Makedonski Zeleznici Transport


 • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - Kumanovo (Zeleznicka stanica - Kumanovo)


 • Address : Zeleznicka b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - s.Gostirazni (Zeleznicka stanica - s.Gostirazni)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station Bogomila/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - nas.Caska (Zeleznicka stanica - nas.Caska)/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train station-timetable (Zeleznicka stanica-vozen red)


 • Address : Alekso Demnievski b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - Prilep (Zeleznicka stanica - Prilep)


 • Address : Arhiepiskop Dositej b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7901 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - Bitola (Zeleznicka stanica - Bitola)


 • Address : Nikola Tesla 157
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7909 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - Stip (Zeleznicka stanica - Stip)


 • Address : Zeleznicka 20
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7917 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 04:30 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sun from 08:30 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station - Kocani (Zeleznicka stanica - Kocani)


 • Address : 29-ti Noemvri 26
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 04:30 to 08:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Train Station -Gevgelija (Zeleznicka stanica - Gevgelija)


 • Address : Boris Kidric 1
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 221 | | | веќе видена

Сите возила, кои заклучно со 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички, ќе можат во рок од една ...
сите 36 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 16 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel