Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kërçovë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Veles
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kavadar
 • Strumicë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Radiostacione - nivel lokal
 • Radiostacione - nivel shtetëror
 • Di-xhej (disc jockey)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Radiostacione - nivel lokal

Radio Koçanë - 91.4


 • Adresa: Lupço Santov p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Radio Pela


 • Adresa: Vëllezërit Mocanoski 40, f.Krivogashtan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7461 км

Radio Sveti Nikole


 • Adresa: Marshall Tito 77
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7469 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Radio Zora 93.8


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 5
 • Vendi: Dellçevë

Rosa - 98.1


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 48/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Skaj - 101.1


 • Adresa: Velko Vllahoviq 19
 • Vendi: Berovë

Skaj Radio - 102.5


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 45/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Sportsko Radio - 90.3


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Super Radio - 97.0


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

TRD -RTV Koçanë - 91.4


 • Adresa: Dr.Stojan Nikolliq 36 (Ivan Millutinoviq)
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Tajm - 93.6


 • Adresa: Josif Josifovski-Sveshtarot 21
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ukllo FM 90,8


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Univerzitetsko radio-Student FM


 • Adresa: Arhiepiskop Angellarij 28 (Teodosij Golloganov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Urban fm - 90.8


 • Adresa: Nikolla Parapunov 41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Vati - 88.4


 • Adresa: Vanço Mickov 17-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Zona M-1 - 104.4


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 65
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

Mapa

Почесните конзули преку својата економска дипломатија може да помогнат во привлекување кредибилни инвеститори во обновливи извори на енергија, фотоволтаици, ...
сите 73 | | | веќе видена

Државата да си преброи колку Македонци отвориле нерезидентни сметки во соседна Бугарија, Косово, Србија, за да плаќаат помалку данок на личен доход - побараа ...
сите 62 | | | веќе видена

Компанијата „Еуромакс Ресоурцес“ до Управниот суд поднесе тужба против одбиената жалба од Второстепената комисија за рудникот „Иловица“. Од компанијата со ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj