Radio Kafe Kanal 77

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Konferenca e 5-të Partiake 9/8
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7493 км

  • Telefon 2: 078 500077
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00
    Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433918704_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Qendra Multimediale Kanal 77 paraqet një impuls të ri kulturor në Shtip. Qëllimi, kapaciteti dhe koncepti arkitektonik i Qendrës Multimediale i ndjek trendët bashkëkohore botërore dhe mënyrën për aktivizim të manifestimeve kulturore dhe mediatike në qytet.

Qendra Multimediale Kanal 77, paraqet një objekt bashkëkohor, multimedial, objekt, qëllimi kryesor i të cilit dhe ekzistimi i tij është të shërbejë për nevoja të ndryshme edukuese, promovuese, kulturore, intelektuale, arsimore dhe argëtuese.

Përparësia para objekteve të tjera është për shkak të shërbimit që ofron Qendra Multimediale e Kanal 77, në kuptimin e mbështetjes teknike të lartë-profesionale, me pajisje profesionale audio dhe video, pajisje për ndriçim, efekte për dritë koncertesh, projektorë, mundësi për përkthim simultan, mbështetje audio dhe video dhe mundësi për streaming

Qendra Multimediale e Kanal 77 disponon:

-Sallë kongresi: Sallë kongresi me pajisje të larta teknike me kapacitet për 160 persona;
-Sallë promovimi: Salla e promovimit është e destinuar për prezantime më të vogla deri 30 persona;
-Lobi bar: Lobi bar është vend për organizimin e pushimit për kafe dhe koktej festa më të vogla. Lobi bari i lidh Sallën e Kongresit dhe Sallën e Promovimit. kapacitet për qëndrim në këmbë është për 100 persona;
-Apartamente: Në kuadër të Qendrës Multimediale gjenden tre apartamente për qëndrim nate-me kapacitet prej 6 shtretërish. Rezervimi për përdorim të apartamenteve, mund të bëhet dhe nëpërmjet ueb faqes në Booking , në linkun e mëposhtëm http://www.booking.com/, dhe për kërkues shkruani Radio Kafe Kanal 77.
-Restorant Radio Kafe Kanal 77-Restoranti ka kapacitet për 100 persona në ambient të mbyllur dhe për 210 persona në ambient të hapur. Në tarracën verore të Radio Kafe Kanal 77, ka mundësi për organizim të eventeve më të mëdha me kapacitet ulës për 400 persona. Në kuadër të tarracës verore të Radio Kafe Kanal 77 ka skenë verore- skenë për grupe muzikore, për koncerte më të vogla apo të mëdha. Kapaciteti i tarracës verore është për 2000 persona. Radio Kafe Kanal 77 është restorant i kategorisë së parë me 4 yje, me vendim nr 13-4570/2 nga 03.10.2014, të lëshuar na Ministria e Ekonomisë së Republikës së Maqedonisë.
-Vend parkimi të Vet: Qendra Multimediale kanal 77 disponon me hapësirë të vet parkimi deri 50 automobila për vizitorët e tij.
-Këndi për fëmijë: Që për të vegjlit të jetë më argëtuese dhe prindërit të jetë të relaksuar, në Radio Kafe Kanal 77 ka vend dhe për ta, i pajisur me shumë lodra për fëmijë.
-Palestër : Palestra është e pajisur me pajisje cilësore profesionale dhe e njëjta disponon dhe kabinë dushi dhe dhomë zhveshje me sipërfaqe prej 40 m2.

Të gjithë shërbimet, mundësitë dhe kapacitete e Qendrës Multimediale mund t’i shikoni dhe në ueb faqen tonë: http://www.radiocafe.com.mk/, ose në faqen e Facebook të Radio Kafe Kanal 77: https://ww.facebook.com/radiocafekanal77/?fref=ts
Ju faleminderit për besimin dhe ju mirëpresim.

Qendra multimedijale Kanal 77
telefon për kontakt: 078/ 322 896, 078/ 500 077 dhe 032/ 613 777
Mail: radiocafe@kanal77.com.mk
Rr. 5 Partiska Konferencija pm., 2000 Shtip
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj