Радијатор

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: с.Зубовце
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7825 км

  • Телефон 2: 078 237711
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558419567_11.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Радијатор е компанија која со своето реноме и квалитет на работа, производи и услуги се афирмираше како бренд на домашниот пазар.

Радијатор се занимава со поставување на инсталации за водовод, канализација и плин и инсталации за греење и клима уреди.

Фокусот на нашата работа е задоволен клиент од крајниот резултат.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи