Radek

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) 71-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 02 3095002
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573211651_47.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

RADEK është një markë e njohur në fushën e përpunimit të drurit dhe materialeve pllaka dhe është sinonim për produkte me cilësi të jashtëzakonshme, teknologji më bashkëkohore, mbështetje profesionale dhe kontroll të rregullt të produkteve.
më shumë
Retail Price - VAT Included:9.840 MKD

МАШИНА ЗА ПОЛИРАЊЕ – RK46

Retail Price - VAT Included:5.535 MKD

ШАБЛОН ЗА ЖЛЕБОВИ RK-12

Retail Price - VAT Included:6.150 MKD

Машина за дупчење RK4113

Retail Price - VAT Included:15.375 MKD

Отпрашувач


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj