Rade Koncar-Service and Repair of Electrical Prouduct (Rade Koncar-Servis i popravki na elektricni proizvodi)


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 52
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

  • Telephone 2: +389 2 2462420
  • Fax: +389 2 2462420
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Електрани на Македонија со нов долг кон ЕБОР од 100 милиони евра за покривање на криминалот кои оваа неспособна и криминална власт на СДСМ и ДУИ го прави во ...
сите 87 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 58 | | | веќе видена

Шефицата на Меѓународниот монетарен фонд (ММФ), Кристалина Георгиева, денеска изјави дека „станува пооптимистична“ дека договорот меѓу седумте најголеми ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel