Rade 2003

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 426968
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

Раде 2003
Rade 2003 është një kompani që ofron paketim për paketimin dhe paketimin e hotelerisë, stiropor, plastik, alumin.

Gjithashtu, kompania jonë është importuesi i parë i autorizuar për paketimin biodegradable (mjedisor).
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

PET Кутии со капак

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Чаши од стиропор


Shikoni prodhimet tona në
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj