Раде 2003

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Перо Наков б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: спроти поранешна Комуна

  • Телефон 2: 075 485636
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387354974_54.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Раде 2003
Раде 2003 e компанија која нуди амбалажа за пакување и кетеринг амбалажа, стиропорна, пластична, алуминиумска.

Исто така, нашата компанија е прв авторизиран увозник за биоразградлива (еколошка) амбалажа.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи